02-09-2023 |
14.00 |
Panters Baasrode OEFEN |
Panters Baasrode G10 A - BC Opwijk G10 A |
Pantershal |
|
30-09-2023 |
14.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
Panters Baasrode G10 A - BBC Lokeren G10 B |
Pantershal |
1- 1 |
07-10-2023 |
14.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B |
Pantershal |
1- 1 |
14-10-2023 |
09.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
BBC Wuitens Hamme G10 A - Panters Baasrode G10 A |
Go! Sporthal in beweging |
1- 1 AFOR |
21-10-2023 |
14.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
Panters Baasrode G10 A - BBC Bazel G10 B |
Pantershal |
1- 1 |
28-10-2023 |
15.30 |
U10 Niveau 4 C7 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C - Panters Baasrode G10 A |
Sporthal De Witte Molen |
1- 1 |
11-11-2023 |
14.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
Panters Baasrode G10 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C |
Pantershal |
1- 1 |
19-11-2023 |
11.30 |
U10 Niveau 4 C7 |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A |
De Klodde |
1- 1 |
25-11-2023 |
14.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
Panters Baasrode G10 A - BBC Wuitens Hamme G10 A |
Pantershal |
1- 1 BFOR |
02-12-2023 |
17.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
BBC Lokeren G10 B - Panters Baasrode G10 A |
Stedelijke Sporthal Durmehal |
1- 1 |
09-12-2023 |
15.00 |
U10 Niveau 4 C7 |
BBC Bazel G10 B - Panters Baasrode G10 A |
Sportcentrum De Dulpop |
1- 1 |
13-01-2024 |
16.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - BC Asse-Ternat G10 D |
Pantershal |
1- 1 |
21-01-2024 |
11.30 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A |
De Klodde |
1- 1 |
27-01-2024 |
14.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Londerzeelse Dunkers G10 A - Panters Baasrode G10 A |
Sporthal Verma Malderen |
1- 1 |
03-02-2024 |
14.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - DBC Osiris Okapi Aalst G10 A |
Pantershal |
1- 1 |
25-02-2024 |
09.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
BBC Erembodegem G10 B - Panters Baasrode G10 A |
Denderdal |
1- 1 |
10-03-2024 |
11.30 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
BC Black Boys Erpe-Mere G10 B - Panters Baasrode G10 A |
Sint Bavo |
1- 1 |
16-03-2024 |
14.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B |
Pantershal |
1- 1 |
23-03-2024 |
17.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
BC Asse-Ternat G10 D - Panters Baasrode G10 A |
Sportloods Waalborre |
1- 1 |
21-04-2024 |
13.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
DBC Osiris Okapi Aalst G10 A - Panters Baasrode G10 A |
TechniGO! campus De Voorstad |
|
27-04-2024 |
14.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - BC Black Boys Erpe-Mere G10 B |
Pantershal |
|
28-04-2024 |
13.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - Londerzeelse Dunkers G10 A |
Pantershal |
|
11-05-2024 |
14.00 |
U10 Niveau 4 R2 B7 |
Panters Baasrode G10 A - BBC Erembodegem G10 B |
Pantershal |
|