26-08-2023 |
16.00 |
Panters Baasrode OEFEN |
Panters Baasrode G14 A - Friendly Bulls Ixelles G14 |
Pantershal |
|
02-09-2023 |
16.00 |
Panters Baasrode OEFEN |
Panters Baasrode G14 A - Basket Willebroek G14 A |
Pantershal |
58- 53 |
09-09-2023 |
16.00 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D |
Panters Baasrode G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 B |
Pantershal |
75- 61 |
16-09-2023 |
16.00 |
U14 Niveau 3 G |
Panters Baasrode G14 A - Basket Willebroek G14 A |
Pantershal |
64- 48 |
23-09-2023 |
15.00 |
U14 Niveau 3 G |
BBC Bazel G14 B - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal Zwijndrecht |
59- 68 |
30-09-2023 |
09.30 |
U14 Niveau 3 G |
Geranimo Bornem Basket G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal Breeven |
44- 61 |
07-10-2023 |
15.00 |
U14 Niveau 3 G |
Phantoms Basket Boom G14 B - Panters Baasrode G14 A |
Braxhall |
42- 67 |
14-10-2023 |
16.00 |
U14 Niveau 3 G |
Panters Baasrode G14 A - Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse G14 A |
Pantershal |
58- 47 |
21-10-2023 |
15.00 |
U14 Niveau 3 G |
Basket Willebroek G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal de Schalk |
35- 68 |
28-10-2023 |
13.30 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D |
BC Black Boys Erpe-Mere G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sint Bavo |
21-110 |
04-11-2023 |
16.00 |
U14 Niveau 3 G |
Panters Baasrode G14 A - Geranimo Bornem Basket G14 A |
Pantershal |
73- 58 |
11-11-2023 |
16.00 |
U14 Niveau 3 G |
Panters Baasrode G14 A - BBC Bazel G14 B |
Pantershal |
72- 56 |
18-11-2023 |
16.00 |
U14 Niveau 3 G |
Panters Baasrode G14 A - Phantoms Basket Boom G14 B |
Pantershal |
70- 51 |
25-11-2023 |
13.00 |
U14 Niveau 3 G |
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal Temsica |
56- 87 |
03-12-2023 |
14.30 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D |
Remant Basics Melsele-Beveren G14 B - Panters Baasrode G14 A |
't wit zand |
30- 95 |
13-01-2024 |
14.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - Phantoms Basket Boom G14 A |
Pantershal |
57- 53 |
20-01-2024 |
16.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - Willibies Antwerpen G14 A |
Pantershal |
51- 76 |
27-01-2024 |
16.00 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 Finale |
Panters Baasrode G14 A - BBC Helios SanoRice Zottegem G14 A |
Pantershal |
82- 64 |
04-02-2024 |
17.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
KBBC Sparta Laarne G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Gemeentelijke Sporthal Laarne |
39- 73 |
11-02-2024 |
14.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - Titans Basketball Bonheiden G14 A |
Pantershal |
60- 78 |
17-02-2024 |
17.00 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd 1/4 Finale |
BBC Bazel G14 B - Panters Baasrode G14 A |
Sportcentrum De Dulpop |
47- 74 |
24-02-2024 |
13.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Merchtem Eagles G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Tuinbouwschool |
60- 70 |
02-03-2024 |
16.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - LDP Donza G14 B |
Pantershal |
98- 14 |
10-03-2024 |
15.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Antwerp Giants G14 B - Panters Baasrode G14 A |
Heylen Vastgoed Basketcampus |
48- 82 |
16-03-2024 |
10.45 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Willibies Antwerpen G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Buurtcentrum Cortina |
80- 79 |
23-03-2024 |
16.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Phantoms Basket Boom G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Braxhall |
52- 48 |
30-03-2024 |
15.00 |
Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd 1/2 Finale |
CSS Outdoor Living Ninove G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal Ninove |
|
13-04-2024 |
15.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Titans Basketball Bonheiden G14 A - Panters Baasrode G14 A |
Sporthal Berentrode |
|
20-04-2024 |
12.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - KBBC Sparta Laarne G14 A |
Pantershal |
|
27-04-2024 |
16.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - Antwerp Giants G14 B |
Pantershal |
|
05-05-2024 |
13.15 |
U14 Niveau 2 R2 C |
LDP Donza G14 B - Panters Baasrode G14 A |
OCP |
|
11-05-2024 |
16.00 |
U14 Niveau 2 R2 C |
Panters Baasrode G14 A - Merchtem Eagles G14 A |
Pantershal |
|