Transfer Talk

Transfer Talk

Saliou Seye, 2m07, versterkt volgend seizoen onze A-kern!

Lees verder

Eerstvolgende wedstrijden

  • Panters Baasrode J16 A - BBC Haacht J16 A
    02-03-2024 om 14.00
  • Insurea Kontich Wolves J16 C - Panters Baasrode J16 B
    02-03-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode G14 A - LDP Donza G14 B
    02-03-2024 om 16.00
  • Okapi Aalst G12 C - Panters Baasrode G12 A
    02-03-2024 om 15.00
  • Panters Baasrode HSE B - KBBC Eksaarde HSE A
    02-03-2024 om 18.15
  • Onderons Grembergen G08 B - Panters Baasrode G08 A
    03-03-2024 om 13.00
  • e5 Sgolba Aalter J18 A - Panters Baasrode J18 A
    03-03-2024 om 11.00
  • Panters Baasrode G08 A - BC Opwijk G08 A
    09-03-2024 om 16.00
  • Panters Baasrode J16 B - Guco Lier J16 D
    09-03-2024 om 12.00
  • Panters Baasrode J18 A - Basket Willebroek J18 A
    09-03-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode G12 A - Geranimo Bornem Basket G12 B
    09-03-2024 om 14.00
  • Phantoms Basket Boom J16 B - Panters Baasrode J16 A
    09-03-2024 om 12.00
  • BBC Lions Gent HSE A - Panters Baasrode HSE B
    09-03-2024 om 20.00
  • BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A - Panters Baasrode HSE A
    09-03-2024 om 21.00
  • Antwerp Giants G14 B - Panters Baasrode G14 A
    10-03-2024 om 15.00
  • BC Black Boys Erpe-Mere G10 B - Panters Baasrode G10 A
    10-03-2024 om 11.30
  • BBC Houtem Redwolves J18 A - Panters Baasrode J18 A
    16-03-2024 om 14.00
  • Panters Baasrode HSE A - 2B|SAFE Tienen HSE A
    16-03-2024 om 20.30
  • Titans Basketball Bonheiden J16 C - Panters Baasrode J16 B
    16-03-2024 om 09.00
  • Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B
    16-03-2024 om 14.00
  • Panters Baasrode J16 A - Red Vic Wilrijk J16 A
    16-03-2024 om 12.00
  • KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 B - Panters Baasrode G12 A
    16-03-2024 om 11.00
  • Panters Baasrode G08 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G08 A
    16-03-2024 om 16.00
  • Panters Baasrode HSE B - Elektrooghe Gembas Knesselare HSE B
    16-03-2024 om 18.15
  • Willibies Antwerpen G14 A - Panters Baasrode G14 A
    16-03-2024 om 10.45
  • Panters Baasrode J21 A - GSG Aarschot J21 A
    16-03-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode G08 A - Londerzeelse Dunkers G08 A
    23-03-2024 om 16.00
  • BBC Wuitens Hamme HSE A - Panters Baasrode HSE B
    23-03-2024 om 20.30
  • Panters Baasrode G12 A - DBC Osiris Okapi Aalst G12 A
    23-03-2024 om 14.00
  • BC Opwijk J16 A - Panters Baasrode J16 A
    23-03-2024 om 15.00
  • Panters Baasrode J21 A - BBC Erembodegem J21 A
    23-03-2024 om 10.00
  • BC Asse-Ternat G10 D - Panters Baasrode G10 A
    23-03-2024 om 17.00
  • Phantoms Basket Boom G14 A - Panters Baasrode G14 A
    23-03-2024 om 16.00
  • Panters Baasrode J16 B - Basket Willebroek J16 B
    23-03-2024 om 12.00
  • KBBC Miners Beringen HSE A - Panters Baasrode HSE A
    24-03-2024 om 15.00
  • CSS Outdoor Living Ninove G14 A - Panters Baasrode G14 A
    30-03-2024 om
  • Panters Baasrode J21 A - Koninklijke Herentalse BBC J21 A
    30-03-2024 om 10.00
  • B.B.C. Zele HSE A - Panters Baasrode HSE B
    30-03-2024 om 20.30
  • Panters Baasrode HSE A - Stevoort BBC HSE B
    06-04-2024 om 20.30
  • BC Black Boys Erpe-Mere G12 A - Panters Baasrode G12 A
    13-04-2024 om 11.30
  • Titans Basketball Bonheiden G14 A - Panters Baasrode G14 A
    13-04-2024 om 15.00
  • Panters Baasrode HSE A - BBC Houtem Redwolves HSE A
    13-04-2024 om 20.30
  • Panters Baasrode G10 A - Londerzeelse Dunkers G10 A
    13-04-2024 om 14.00
  • Panters Baasrode HSE B - Garage Wille Hansbeke HSE B
    13-04-2024 om 18.15
  • Panters Baasrode J16 A - BBC Schelle J16 A
    13-04-2024 om 12.00
  • Panters Baasrode J18 A - BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A
    13-04-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode G08 A - BBC Wuitens Hamme G08 A
    13-04-2024 om 16.00
  • BBC Olympia Denderleeuw J21 A - Panters Baasrode J21 A
    14-04-2024 om 15.00
  • Olicsa Antwerpen J16 C - Panters Baasrode J16 B
    14-04-2024 om 11.00
  • Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A - Panters Baasrode HSE A
    20-04-2024 om 20.30
  • Koninklijke Herentalse BBC J21 A - Panters Baasrode J21 A
    20-04-2024 om 11.00
  • Londerzeelse Dunkers J16 A - Panters Baasrode J16 A
    20-04-2024 om 14.00
  • Panters Baasrode G14 A - KBBC Sparta Laarne G14 A
    20-04-2024 om 12.00
  • Panters Baasrode J18 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A
    20-04-2024 om 10.00
  • BBC Houtem Redwolves HSE B - Panters Baasrode HSE B
    20-04-2024 om 18.15
  • Panters Baasrode G12 A - BBC Erembodegem G12 B
    20-04-2024 om 14.00
  • DBC Osiris Okapi Aalst G10 A - Panters Baasrode G10 A
    21-04-2024 om 13.00
  • Panters Baasrode G14 A - Antwerp Giants G14 B
    27-04-2024 om 16.00
  • Panters Baasrode J21 A - Insurea Kontich Wolves J21 A
    27-04-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode G10 A - BC Black Boys Erpe-Mere G10 B
    27-04-2024 om 14.00
  • Guco Lier J16 D - Panters Baasrode J16 B
    27-04-2024 om 13.00
  • Panters Baasrode HSE B - KBBC Bavi Gent HSE B
    27-04-2024 om 18.15
  • Panters Baasrode HSE A - Hades Kiewit BBC HSE A
    27-04-2024 om 20.30
  • Panters Baasrode J16 A - Phantoms Basket Boom J16 B
    27-04-2024 om 12.00
  • Geranimo Bornem Basket G12 B - Panters Baasrode G12 A
    27-04-2024 om 09.30
  • Basket Willebroek J18 A - Panters Baasrode J18 A
    28-04-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode HSE A - GSG Aarschot HSE B
    04-05-2024 om 20.30
  • Panters Baasrode J18 A - e5 Sgolba Aalter J18 A
    04-05-2024 om 10.00
  • Panters Baasrode HSE B - BBC Falco Gent HSE C
    04-05-2024 om 18.15
  • Panters Baasrode J16 B - Insurea Kontich Wolves J16 C
    04-05-2024 om 12.00
  • Panters Baasrode G12 A - Okapi Aalst G12 C
    04-05-2024 om 14.00
  • Panters Baasrode G08 A - Onderons Grembergen G08 B
    04-05-2024 om 16.00
  • LDP Donza G14 B - Panters Baasrode G14 A
    05-05-2024 om 13.15
  • BBC Haacht J16 A - Panters Baasrode J16 A
    05-05-2024 om 09.30
  • GSG Aarschot J21 A - Panters Baasrode J21 A
    05-05-2024 om 13.00
  • Panters Baasrode G10 A - BBC Erembodegem G10 B
    11-05-2024 om 14.00
  • BC Black Boys Erpe-Mere HSE A - Panters Baasrode HSE A
    11-05-2024 om 20.30
  • Geranimo Bornem Basket G08 A - Panters Baasrode G08 A
    11-05-2024 om 09.30
  • Panters Baasrode G14 A - Merchtem Eagles G14 A
    11-05-2024 om 16.00
  • Duffel K.B.B.C. J16 B - Panters Baasrode J16 B
    11-05-2024 om 13.00
  • Amon Jeugd Gentson HSE B - Panters Baasrode HSE B
    11-05-2024 om 18.00
  • BC Opwijk G12 B - Panters Baasrode G12 A
    12-05-2024 om 11.00
  • Phantoms Basket Boom J18 B - Panters Baasrode J18 A
    12-05-2024 om 13.00
  • BBC Schelle J16 A - Panters Baasrode J16 A
    12-05-2024 om 15.15
Check de wedstrijdkalender

#YellowFever

Gouden sponsors

Zilveren sponsors