U10
Marte Luypaert
- Coach (°)
Rube Doms
- Speler (°2015)
Wout Fierens
- Speler (°2015)
Ayhan Hytchins Delva
- Speler (°2014)
Nisse Mertens
- Speler (°2015)
Flynn Moortgat
- Speler (°2014)
Rosario Samuel Pedro
- Speler (°2014)
Tibe Suls
- Speler (°2014)
Tars Timmerman
- Speler (°2014)
Eden Van Hoof
- Speler (°2015)
Fonne Vlaeminck
- Speler (°2014)
Datum | Type | Match | Locatie | Score | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02-09-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BC Opwijk G10 A Competitie Pantershal
|
Pantershal |
||||||||||
30-09-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Lokeren G10 B Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
07-10-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
14-10-2023 09u00 |
Competitie |
BBC Wuitens Hamme G10 A - Panters Baasrode G10 A Competitie Go! Sporthal in beweging 1- 1 AFOR |
Go! Sporthal in beweging |
1- 1 AFOR |
|||||||||
21-10-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Bazel G10 B Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
28-10-2023 15u30 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C - Panters Baasrode G10 A Competitie Sporthal De Witte Molen 1- 1 |
Sporthal De Witte Molen |
1- 1 |
|||||||||
11-11-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
19-11-2023 11u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie De Klodde 1- 1 |
De Klodde |
1- 1 |
|||||||||
25-11-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Wuitens Hamme G10 A Competitie Pantershal 1- 1 BFOR |
Pantershal |
1- 1 BFOR |
|||||||||
02-12-2023 17u00 |
Competitie |
BBC Lokeren G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie Stedelijke Sporthal Durmehal 1- 1 |
Stedelijke Sporthal Durmehal |
1- 1 |
|||||||||
09-12-2023 15u00 |
Competitie |
BBC Bazel G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie Sportcentrum De Dulpop 1- 1 |
Sportcentrum De Dulpop |
1- 1 |
|||||||||
13-01-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BC Asse-Ternat G10 D Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
21-01-2024 11u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie De Klodde 1- 1 |
De Klodde |
1- 1 |
|||||||||
27-01-2024 14u00 |
Competitie |
Londerzeelse Dunkers G10 A - Panters Baasrode G10 A Competitie Sporthal Verma Malderen 1- 1 |
Sporthal Verma Malderen |
1- 1 |
|||||||||
03-02-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - DBC Osiris Okapi Aalst G10 A Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
25-02-2024 09u00 |
Competitie |
BBC Erembodegem G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie Denderdal 1- 1 |
Denderdal |
1- 1 |
|||||||||
10-03-2024 11u30 |
Competitie |
BC Black Boys Erpe-Mere G10 B - Panters Baasrode G10 A Competitie Sint Bavo 1- 1 |
Sint Bavo |
1- 1 |
|||||||||
16-03-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B Competitie Pantershal 1- 1 |
Pantershal |
1- 1 |
|||||||||
23-03-2024 17u00 |
Competitie |
BC Asse-Ternat G10 D - Panters Baasrode G10 A Competitie Sportloods Waalborre 1- 1 |
Sportloods Waalborre |
1- 1 |
|||||||||
21-04-2024 13u00 |
Competitie |
DBC Osiris Okapi Aalst G10 A - Panters Baasrode G10 A Competitie TechniGO! campus De Voorstad
|
TechniGO! campus De Voorstad |
||||||||||
27-04-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BC Black Boys Erpe-Mere G10 B Competitie Pantershal
|
Pantershal |
||||||||||
28-04-2024 13u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - Londerzeelse Dunkers G10 A Competitie Pantershal
|
Pantershal |
||||||||||
05-05-2024 16u30 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Erembodegem G10 B Competitie Pantershal
|
Pantershal |
# | Team | P | W | L | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | DBC Osiris Okapi Aalst G10 A | 0 | 0 | 0 | ||||
- | BC Asse-Ternat G10 D | 0 | 0 | 0 | ||||
- | Londerzeelse Dunkers G10 A | 0 | 0 | 0 | ||||
- | BC Black Boys Erpe-Mere G10 B | 0 | 0 | 0 | ||||
- | Panters Baasrode G10 A | 0 | 0 | 0 | ||||
- | B.B.C. Zele G10 B | 0 | 0 | 0 | ||||
- | BBC Erembodegem G10 B | 0 | 0 | 0 |