U12

Thomas Kestens
  • Coach (°)
Arend Baert
  • Speler (°2012)
Ward Boeykens
  • Speler (°2013)
Senne Daelman
  • Speler (°2012)
Amaru De Block
  • Speler (°2013)
Tuur De Lausnay
  • Speler (°)
Vic De Wit
  • Speler (°2013)
Aram Demirci
  • Speler (°2013)
Loïque Ebaneck Amboulé
  • Speler (°2012)
Launo Francois
  • Speler (°2012)
Cas Heyvaert
  • Speler (°2012)
Lize Moonens
  • Speler (°2012)
Zakaria Mziak
  • Speler (°)
Emmy Vander Sijpt
  • Speler (°2012)

Wedstrijden

Datum Uur Type Match Locatie Score
03-09-2023 10.00 Panters Baasrode OEFEN Panters Baasrode G12 A - Sint-Amands G12 A Pantershal 43- 42
16-09-2023 14.00 U12 Niveau 4 B5 Panters Baasrode G12 A - KBBC Eksaarde G12 A Pantershal 37- 67
23-09-2023 12.00 U12 Niveau 4 B5 KBBC Sparta Laarne G12 C - Panters Baasrode G12 A Gemeentelijke Sporthal Laarne 37- 33
30-09-2023 13.00 U12 Niveau 4 B5 Remant Basics Melsele-Beveren G12 B - Panters Baasrode G12 A 't wit zand 22- 36
07-10-2023 12.00 U12 Niveau 4 B5 Panters Baasrode G12 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 B Pantershal 52- 60
14-10-2023 14.00 U12 Niveau 4 B5 Panters Baasrode G12 A - BBC Lokeren G12 A Pantershal 34- 30
21-10-2023 10.30 U12 Niveau 4 B5 KBBC Eksaarde G12 A - Panters Baasrode G12 A Sporthal De Muylaert 54- 34
29-10-2023 13.00 Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A - Panters Baasrode G12 A Sporthal Bevegemse Vijvers 74- 18
12-11-2023 16.00 U12 Niveau 4 B5 Panters Baasrode G12 A - KBBC Sparta Laarne G12 C Pantershal 32- 26
18-11-2023 10.00 U12 Niveau 4 B5 Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 B - Panters Baasrode G12 A Sporthal De Witte Molen 41- 56
25-11-2023 13.00 U12 Niveau 4 B5 BBC Lokeren G12 A - Panters Baasrode G12 A Stedelijke Sporthal Durmehal 46- 39
02-12-2023 14.00 U12 Niveau 4 B5 Panters Baasrode G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 B Pantershal 34- 24
09-12-2023 16.00 Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B Panters Baasrode G12 A - Gent-Oost Eagles G12 A Pantershal 20-132
16-12-2023 15.00 BC Asse-Ternat OEFEN BC Asse-Ternat G12 B - Panters Baasrode G12 A Sportloods Waalborre 21- 52
06-01-2024 14.00 Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B Panters Baasrode G12 A - KBBC Eksaarde G12 A Pantershal 53- 66
13-01-2024 13.00 U12 Niveau 4 R2 B7 DBC Osiris Okapi Aalst G12 A - Panters Baasrode G12 A TechniGO! campus De Voorstad 26- 51
20-01-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 B Pantershal 80- 30
03-02-2024 11.00 U12 Niveau 4 R2 B7 BBC Erembodegem G12 B - Panters Baasrode G12 A Denderdal 39- 70
10-02-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - BC Black Boys Erpe-Mere G12 A Pantershal 52- 32
24-02-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - BC Opwijk G12 B Pantershal
02-03-2024 15.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Okapi Aalst G12 C - Panters Baasrode G12 A TechniGO! campus De Voorstad
09-03-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - Geranimo Bornem Basket G12 B Pantershal
16-03-2024 11.00 U12 Niveau 4 R2 B7 KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 B - Panters Baasrode G12 A De Veldmuis
23-03-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - DBC Osiris Okapi Aalst G12 A Pantershal
13-04-2024 11.30 U12 Niveau 4 R2 B7 BC Black Boys Erpe-Mere G12 A - Panters Baasrode G12 A Sint Bavo
20-04-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - BBC Erembodegem G12 B Pantershal
27-04-2024 09.30 U12 Niveau 4 R2 B7 Geranimo Bornem Basket G12 B - Panters Baasrode G12 A Sporthal Breeven
04-05-2024 14.00 U12 Niveau 4 R2 B7 Panters Baasrode G12 A - Okapi Aalst G12 C Pantershal
12-05-2024 11.00 U12 Niveau 4 R2 B7 BC Opwijk G12 B - Panters Baasrode G12 A Gemeentelijk Sporthal Opwijk

Gouden sponsors