12-08-2023 20u30 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - Koninklijke BBC Oostkamp HSE A
Oefenwedstrijd
Pantershal
65- 96
|
Pantershal |
65- 96 |
26-08-2023 14u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode J16 A - Friendly Bulls Ixelles J16
Oefenwedstrijd
Pantershal
|
Pantershal |
|
26-08-2023 16u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode G14 A - Friendly Bulls Ixelles G14
Oefenwedstrijd
Pantershal
|
Pantershal |
|
26-08-2023 18u15 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - Friendly Bulls Ixelles HSE B
Oefenwedstrijd
Pantershal
|
Pantershal |
|
26-08-2023 20u30 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - Friendly Bulls Ixelles HSE A
Oefenwedstrijd
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-08-2023 17u00 |
Oefenwedstrijd |
Garage Wille Hansbeke HSE A - Panters Baasrode HSE A
Oefenwedstrijd
Sporthal Oostbroek
72- 49
|
Sporthal Oostbroek |
72- 49 |
27-08-2023 14u30 |
Oefenwedstrijd |
Garage Wille Hansbeke HSE B - Panters Baasrode HSE B
Oefenwedstrijd
Sporthal Oostbroek
65- 62
|
Sporthal Oostbroek |
65- 62 |
31-08-2023 20u00 |
Oefenwedstrijd |
Geranimo Bornem Basket HSE A - Panters Baasrode HSE A
Oefenwedstrijd
Sporthal Breeven
66- 89
|
Sporthal Breeven |
66- 89 |
02-09-2023 14u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode G10 A - BC Opwijk G10 A
Oefenwedstrijd
Pantershal
|
Pantershal |
|
02-09-2023 12u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode J16 A - BC Opwijk J16 A
Oefenwedstrijd
Pantershal
67- 50
|
Pantershal |
67- 50 |
02-09-2023 16u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode G14 A - Basket Willebroek G14 A
Oefenwedstrijd
Pantershal
58- 53
|
Pantershal |
58- 53 |
02-09-2023 20u30 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - Duffel K.B.B.C. HSE A
Oefenwedstrijd
Pantershal
73- 62
|
Pantershal |
73- 62 |
02-09-2023 18u30 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - Geranimo Bornem Basket HSE B
Oefenwedstrijd
Pantershal
97- 48
|
Pantershal |
97- 48 |
03-09-2023 12u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode J18 A - Okapi Aalst J18 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
63- 99
|
Pantershal |
63- 99 |
03-09-2023 10u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode G12 A - Sint-Amands G12 A
Oefenwedstrijd
Pantershal
43- 42
|
Pantershal |
43- 42 |
03-09-2023 14u00 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode J16 B - Guco Lier J16 C
Oefenwedstrijd
Pantershal
16- 93
|
Pantershal |
16- 93 |
07-09-2023 20u30 |
Oefenwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - LDP Donza HSE C
Oefenwedstrijd
Pantershal
68- 60
|
Pantershal |
68- 60 |
09-09-2023 14u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode J16 A - KBBC Eksaarde J16 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
56- 79
|
Pantershal |
56- 79 |
09-09-2023 20u15 |
Oefenwedstrijd |
Geranimo Bornem Basket HSE A - Panters Baasrode HSE A
Oefenwedstrijd
Sporthal Breeven
0- 20 AFOR
|
Sporthal Breeven |
0- 20 AFOR |
09-09-2023 12u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode J21 A - Basket Midwest Izegem J21 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
76- 62
|
Pantershal |
76- 62 |
09-09-2023 16u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 B
Bekerwedstrijd
Pantershal
75- 61
|
Pantershal |
75- 61 |
09-09-2023 18u15 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - BBC Wildcats Gavere HSE B
Bekerwedstrijd
Pantershal
104- 44
|
Pantershal |
104- 44 |
09-09-2023 20u00 |
Oefenwedstrijd |
House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B - Panters Baasrode HSE A
Oefenwedstrijd
Athena Campus 3 Hofsteden
0- 20 AFOR
|
Athena Campus 3 Hofsteden |
0- 20 AFOR |
10-09-2023 11u00 |
Bekerwedstrijd |
BC Oostende Basket@Sea J18 A - Panters Baasrode J18 A
Bekerwedstrijd
COREtec Dôme
72- 35
|
COREtec Dôme |
72- 35 |
10-09-2023 11u30 |
Oefenwedstrijd |
BC Opwijk J16 B - Panters Baasrode J16 B
Oefenwedstrijd
Sporthal VKO
61- 30
|
Sporthal VKO |
61- 30 |
16-09-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Onderons Grembergen J16 A
Competitie
Pantershal
50- 72
|
Pantershal |
50- 72 |
16-09-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - Stella Artois Leuven Bears HSE C
Competitie
Pantershal
71- 45
|
Pantershal |
71- 45 |
16-09-2023 18u30 |
Oefenwedstrijd |
BC Lede HSE A - Panters Baasrode HSE B
Oefenwedstrijd
De Ommegang
62- 58
|
De Ommegang |
62- 58 |
16-09-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - KBBC Eksaarde G12 A
Competitie
Pantershal
37- 67
|
Pantershal |
37- 67 |
16-09-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Basket Willebroek G14 A
Competitie
Pantershal
64- 48
|
Pantershal |
64- 48 |
16-09-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Sobabee Zwijndrecht J21 A
Competitie
Pantershal
92- 87
|
Pantershal |
92- 87 |
16-09-2023 15u00 |
Competitie |
Gent-Oost Eagles J16 B - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Eagles HQ
72- 17
|
Eagles HQ |
72- 17 |
17-09-2023 14u00 |
Competitie |
BC Asse-Ternat J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Sportloods Waalborre
73- 55
|
Sportloods Waalborre |
73- 55 |
23-09-2023 15u00 |
Competitie |
BBC Bazel G14 B - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Sporthal Zwijndrecht
59- 68
|
Sporthal Zwijndrecht |
59- 68 |
23-09-2023 18u30 |
Competitie |
e5 Sgolba Aalter HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sportpark Aalter
69- 50
|
Sportpark Aalter |
69- 50 |
23-09-2023 12u00 |
Competitie |
KBBC Sparta Laarne G12 C - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Gemeentelijke Sporthal Laarne
37- 33
|
Gemeentelijke Sporthal Laarne |
37- 33 |
23-09-2023 13u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Avanti Brugge 2015 J18 A
Competitie
Go! Sporthal in beweging
72- 75
|
Go! Sporthal in beweging |
72- 75 |
23-09-2023 17u00 |
Competitie |
BBC Bazel J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Zwijndrecht
67- 49
|
Sporthal Zwijndrecht |
67- 49 |
24-09-2023 13u30 |
Competitie |
Amon Jeugd Gentson J16 C - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Bourgoyen
72- 40
|
Bourgoyen |
72- 40 |
24-09-2023 16u30 |
Competitie |
BBC Croonen Lommel HSE B - Panters Baasrode HSE A
Competitie
De Souverein Lommel
0- 20 AFOR
|
De Souverein Lommel |
0- 20 AFOR |
24-09-2023 16u00 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
98- 62
|
Sporthal De Witte Molen |
98- 62 |
30-09-2023 09u30 |
Competitie |
Geranimo Bornem Basket G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Sporthal Breeven
44- 61
|
Sporthal Breeven |
44- 61 |
30-09-2023 11u15 |
Competitie |
Geranimo Bornem Basket J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Breeven
90- 46
|
Sporthal Breeven |
90- 46 |
30-09-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Bobcat Wielsbeke J21 A
Competitie
Pantershal
79- 90
|
Pantershal |
79- 90 |
30-09-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Lokeren G10 B
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
30-09-2023 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - Tigers Evergem HSE A
Competitie
Pantershal
75- 86
|
Pantershal |
75- 86 |
30-09-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - BBC Lokeren J16 A
Competitie
Pantershal
35- 89
|
Pantershal |
35- 89 |
30-09-2023 10u00 |
Competitie |
BBC Houtem Redwolves J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
De Fabriek
59- 62
|
De Fabriek |
59- 62 |
30-09-2023 13u00 |
Competitie |
Remant Basics Melsele-Beveren G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
't wit zand
22- 36
|
't wit zand |
22- 36 |
30-09-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - Bavi Vilvoorde HSE B
Competitie
Pantershal
67- 76
|
Pantershal |
67- 76 |
07-10-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 B
Competitie
Pantershal
52- 60
|
Pantershal |
52- 60 |
07-10-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A
Competitie
Pantershal
68- 60
|
Pantershal |
68- 60 |
07-10-2023 11u00 |
Competitie |
Basket Sijsele J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Sportpark 't Veld
85- 47
|
Sportpark 't Veld |
85- 47 |
07-10-2023 18u20 |
Competitie |
BBC Feniks Futuria Gent HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Hekers
40- 72
|
Hekers |
40- 72 |
07-10-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
07-10-2023 15u00 |
Competitie |
Phantoms Basket Boom G14 B - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Braxhall
42- 67
|
Braxhall |
42- 67 |
07-10-2023 09u45 |
Competitie |
BBC Falco Gent J16 B - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sint Janscollege
73- 34
|
Sint Janscollege |
73- 34 |
07-10-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - B.B.C. Zele J16 A
Competitie
Pantershal
42- 67
|
Pantershal |
42- 67 |
08-10-2023 17u00 |
Competitie |
BasKet Tongeren HSE B - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Pibo
59- 85
|
Pibo |
59- 85 |
14-10-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Aartselaar BBC J21 A
Competitie
Pantershal
64- 74
|
Pantershal |
64- 74 |
14-10-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 A
Competitie
Pantershal
51- 80
|
Pantershal |
51- 80 |
14-10-2023 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - B.B.C. Zele HSE A
Competitie
Pantershal
80- 63
|
Pantershal |
80- 63 |
14-10-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse G14 A
Competitie
Pantershal
58- 47
|
Pantershal |
58- 47 |
14-10-2023 15u00 |
Competitie |
Onderons Grembergen J16 B - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal Scheldedreef
63- 36
|
Sporthal Scheldedreef |
63- 36 |
14-10-2023 13u00 |
Competitie |
Bobcat Wielsbeke J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
De Treffer (Stedelijke Sporthal)
60- 72
|
De Treffer (Stedelijke Sporthal) |
60- 72 |
14-10-2023 09u00 |
Competitie |
BBC Wuitens Hamme G10 A - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Go! Sporthal in beweging
1- 1 AFOR
|
Go! Sporthal in beweging |
1- 1 AFOR |
14-10-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - KBBC Zolder vzw HSE A
Competitie
Pantershal
88- 56
|
Pantershal |
88- 56 |
14-10-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - BBC Lokeren G12 A
Competitie
Pantershal
34- 30
|
Pantershal |
34- 30 |
21-10-2023 10u30 |
Competitie |
KBBC Eksaarde G12 A - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Sporthal De Muylaert
54- 34
|
Sporthal De Muylaert |
54- 34 |
21-10-2023 15u00 |
Competitie |
Basket Willebroek G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Sporthal de Schalk
35- 68
|
Sporthal de Schalk |
35- 68 |
21-10-2023 20u30 |
Competitie |
KBBC Eksaarde HSE A - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sporthal De Muylaert
52- 55
|
Sporthal De Muylaert |
52- 55 |
21-10-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - BC Asse-Ternat J18 A
Competitie
Pantershal
59- 63
|
Pantershal |
59- 63 |
21-10-2023 17u00 |
Competitie |
Onderons Grembergen J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Scheldedreef
103- 55
|
Sporthal Scheldedreef |
103- 55 |
21-10-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Bazel G10 B
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
21-10-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Gent-Oost Eagles J16 B
Competitie
Pantershal
28- 46
|
Pantershal |
28- 46 |
22-10-2023 12u30 |
Competitie |
Sobabee Zwijndrecht J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Sporthal Zwijndrecht
100- 54
|
Sporthal Zwijndrecht |
100- 54 |
27-10-2023 20u45 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A
Bekerwedstrijd
Pantershal
87- 68
|
Pantershal |
87- 68 |
28-10-2023 15u30 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
1- 1
|
Sporthal De Witte Molen |
1- 1 |
28-10-2023 13u30 |
Bekerwedstrijd |
BC Black Boys Erpe-Mere G14 A - Panters Baasrode G14 A
Bekerwedstrijd
Sint Bavo
21-110
|
Sint Bavo |
21-110 |
29-10-2023 11u00 |
Bekerwedstrijd |
e5 Sgolba Aalter J16 A - Panters Baasrode J16 A
Bekerwedstrijd
Sportpark Aalter
103- 55
|
Sportpark Aalter |
103- 55 |
29-10-2023 13u00 |
Bekerwedstrijd |
BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A - Panters Baasrode G12 A
Bekerwedstrijd
Sporthal Bevegemse Vijvers
74- 18
|
Sporthal Bevegemse Vijvers |
74- 18 |
29-10-2023 13u00 |
Bekerwedstrijd |
Amon Jeugd Gentson J21 A - Panters Baasrode J21 A
Bekerwedstrijd
Provinciale Sporthal Henleykaai
105- 32
|
Provinciale Sporthal Henleykaai |
105- 32 |
04-11-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A
Competitie
Pantershal
84- 72
|
Pantershal |
84- 72 |
04-11-2023 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - BBC Lions Gent HSE A
Competitie
Pantershal
79- 55
|
Pantershal |
79- 55 |
04-11-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - BBC Houtem Redwolves J18 A
Competitie
Pantershal
68- 42
|
Pantershal |
68- 42 |
04-11-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Geranimo Bornem Basket J16 A
Competitie
Pantershal
41- 77
|
Pantershal |
41- 77 |
04-11-2023 15u00 |
Competitie |
BBC Lokeren J16 A - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Stedelijke Sporthal Durmehal
85- 25
|
Stedelijke Sporthal Durmehal |
85- 25 |
04-11-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Geranimo Bornem Basket G14 A
Competitie
Pantershal
73- 58
|
Pantershal |
73- 58 |
11-11-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 C
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
11-11-2023 20u30 |
Competitie |
2B|SAFE Tienen HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Sportschuur Tienen Hal 3
66- 68
|
Sportschuur Tienen Hal 3 |
66- 68 |
11-11-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A
Competitie
Pantershal
58- 81
|
Pantershal |
58- 81 |
11-11-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - BBC Bazel G14 B
Competitie
Pantershal
72- 56
|
Pantershal |
72- 56 |
11-11-2023 15u00 |
Competitie |
Avanti Brugge 2015 J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Stamina
80- 67
|
Stamina |
80- 67 |
11-11-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Amon Jeugd Gentson J16 C
Competitie
Pantershal
35- 35
|
Pantershal |
35- 35 |
12-11-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - KBBC Sparta Laarne G12 C
Competitie
Pantershal
32- 26
|
Pantershal |
32- 26 |
12-11-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - BBC Bazel J16 A
Competitie
Pantershal
62- 57
|
Pantershal |
62- 57 |
12-11-2023 17u00 |
Competitie |
Elektrooghe Gembas Knesselare HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sporthal Flabbaert
64- 76
|
Sporthal Flabbaert |
64- 76 |
18-11-2023 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Phantoms Basket Boom G14 B
Competitie
Pantershal
70- 51
|
Pantershal |
70- 51 |
18-11-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Basket Sijsele J21 A
Competitie
Pantershal
65- 67
|
Pantershal |
65- 67 |
18-11-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - BBC Falco Gent J16 B
Competitie
Pantershal
63- 65
|
Pantershal |
63- 65 |
18-11-2023 13u30 |
Competitie |
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Evenementenhal De Schelp
104- 65
|
Evenementenhal De Schelp |
104- 65 |
18-11-2023 10u00 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
41- 56
|
Sporthal De Witte Molen |
41- 56 |
18-11-2023 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - BBC Wuitens Hamme HSE A
Competitie
Pantershal
80- 74
|
Pantershal |
80- 74 |
18-11-2023 11u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele J16 A - Panters Baasrode J16 B
Competitie
De Klodde
36- 29
|
De Klodde |
36- 29 |
18-11-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - KBBC Miners Beringen HSE A
Competitie
Pantershal
81- 62
|
Pantershal |
81- 62 |
19-11-2023 11u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
De Klodde
1- 1
|
De Klodde |
1- 1 |
25-11-2023 13u00 |
Competitie |
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Sporthal Temsica
56- 87
|
Sporthal Temsica |
56- 87 |
25-11-2023 13u00 |
Competitie |
BBC Lokeren G12 A - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Stedelijke Sporthal Durmehal
46- 39
|
Stedelijke Sporthal Durmehal |
46- 39 |
25-11-2023 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Onderons Grembergen J16 B
Competitie
Pantershal
46- 62
|
Pantershal |
46- 62 |
25-11-2023 15u00 |
Competitie |
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Temsica
65- 69
|
Sporthal Temsica |
65- 69 |
25-11-2023 20u30 |
Competitie |
BBC Houtem Redwolves HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
De Fabriek
52- 64
|
De Fabriek |
52- 64 |
25-11-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Wuitens Hamme G10 A
Competitie
Pantershal
1- 1 BFOR
|
Pantershal |
1- 1 BFOR |
25-11-2023 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Bobcat Wielsbeke J18 A
Competitie
Pantershal
75- 55
|
Pantershal |
75- 55 |
25-11-2023 19u00 |
Competitie |
Garage Wille Hansbeke HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sporthal Oostbroek
56- 70
|
Sporthal Oostbroek |
56- 70 |
26-11-2023 13u00 |
Bekerwedstrijd |
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J21 A - Panters Baasrode J21 A
Bekerwedstrijd
Evenementenhal De Schelp
90- 63
|
Evenementenhal De Schelp |
90- 63 |
01-12-2023 20u45 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - BBC Lions Gent HSE A
Bekerwedstrijd
Pantershal
77- 67
|
Pantershal |
77- 67 |
02-12-2023 17u00 |
Competitie |
BBC Lokeren G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Stedelijke Sporthal Durmehal
1- 1
|
Stedelijke Sporthal Durmehal |
1- 1 |
02-12-2023 12u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode J16 A - Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
66- 70
|
Pantershal |
66- 70 |
02-12-2023 10u00 |
Competitie |
Aartselaar BBC J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Sporthal De Twee Ringen
67- 66
|
Sporthal De Twee Ringen |
67- 66 |
02-12-2023 10u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode J18 A - Remant Basics Melsele-Beveren J18 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
71-107
|
Pantershal |
71-107 |
02-12-2023 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 B
Competitie
Pantershal
34- 24
|
Pantershal |
34- 24 |
03-12-2023 14u30 |
Bekerwedstrijd |
Remant Basics Melsele-Beveren G14 B - Panters Baasrode G14 A
Bekerwedstrijd
't wit zand
30- 95
|
't wit zand |
30- 95 |
03-12-2023 17u00 |
Bekerwedstrijd |
BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B - Panters Baasrode HSE A
Bekerwedstrijd
Sporthal Bevegemse Vijvers
76- 87
|
Sporthal Bevegemse Vijvers |
76- 87 |
09-12-2023 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - BBC Houtem Redwolves HSE B
Competitie
Pantershal
98- 40
|
Pantershal |
98- 40 |
09-12-2023 16u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode G12 A - Gent-Oost Eagles G12 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
20-132
|
Pantershal |
20-132 |
09-12-2023 15u00 |
Competitie |
BBC Bazel G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Sportcentrum De Dulpop
1- 1
|
Sportcentrum De Dulpop |
1- 1 |
09-12-2023 11u00 |
Competitie |
Bobcat Wielsbeke J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
De Vlaschaard (Wielsbeke)
45- 99
|
De Vlaschaard (Wielsbeke) |
45- 99 |
09-12-2023 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A
Competitie
Pantershal
70- 62
|
Pantershal |
70- 62 |
14-12-2023 20u30 |
Competitie |
KBBC Bavi Gent HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sporthal Neptunus
60- 68
|
Sporthal Neptunus |
60- 68 |
16-12-2023 20u45 |
Competitie |
Hades Kiewit BBC HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Kiewit
54- 69
|
Kiewit |
54- 69 |
16-12-2023 15u00 |
Oefenwedstrijd |
BC Asse-Ternat G12 B - Panters Baasrode G12 A
Oefenwedstrijd
Sportloods Waalborre
21- 52
|
Sportloods Waalborre |
21- 52 |
21-12-2023 21u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - KBBC Bavi Gent HSE A
Bekerwedstrijd
Pantershal
69- 67
|
Pantershal |
69- 67 |
23-12-2023 18u15 |
Competitie |
Stevoort BBC HSE B - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Sporthal Mariaburcht
81- 74
|
Sporthal Mariaburcht |
81- 74 |
06-01-2024 14u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode G12 A - KBBC Eksaarde G12 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
53- 66
|
Pantershal |
53- 66 |
06-01-2024 20u30 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE B - Tigers Evergem HSE A
Bekerwedstrijd
Pantershal
65- 80
|
Pantershal |
65- 80 |
06-01-2024 17u45 |
Competitie |
GSG Aarschot HSE B - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Stedelijke Sporthal Demervallei
46- 57
|
Stedelijke Sporthal Demervallei |
46- 57 |
13-01-2024 13u00 |
Competitie |
DBC Osiris Okapi Aalst G12 A - Panters Baasrode G12 A
Competitie
TechniGO! campus De Voorstad
26- 51
|
TechniGO! campus De Voorstad |
26- 51 |
13-01-2024 19u00 |
Competitie |
Stella Artois Leuven Bears HSE C - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
73- 68
|
Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum |
73- 68 |
13-01-2024 10u00 |
Competitie |
Londerzeelse Dunkers G08 A - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Sporthal Verma Malderen
1- 1
|
Sporthal Verma Malderen |
1- 1 |
13-01-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - BC Opwijk J16 A
Competitie
Pantershal
53- 50
|
Pantershal |
53- 50 |
13-01-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Phantoms Basket Boom G14 A
Competitie
Pantershal
57- 53
|
Pantershal |
57- 53 |
13-01-2024 18u15 |
Competitie |
BBC Falco Gent HSE C - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Sint Janscollege
57- 64
|
Sint Janscollege |
57- 64 |
13-01-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BC Asse-Ternat G10 D
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
13-01-2024 13u00 |
Competitie |
Basket Willebroek J16 B - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal de Schalk
71- 18
|
Sporthal de Schalk |
71- 18 |
20-01-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - BBC Houtem Redwolves J18 A
Competitie
Pantershal
91- 44
|
Pantershal |
91- 44 |
20-01-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Willibies Antwerpen G14 A
Competitie
Pantershal
51- 76
|
Pantershal |
51- 76 |
20-01-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Competitie
Pantershal
73- 60
|
Pantershal |
73- 60 |
20-01-2024 14u30 |
Competitie |
Red Vic Wilrijk J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Red Vic
75- 60
|
Sporthal Red Vic |
75- 60 |
20-01-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - Amon Jeugd Gentson HSE B
Competitie
Pantershal
51- 74
|
Pantershal |
51- 74 |
20-01-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Titans Basketball Bonheiden J16 C
Competitie
Pantershal
49- 50
|
Pantershal |
49- 50 |
20-01-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 B
Competitie
Pantershal
80- 30
|
Pantershal |
80- 30 |
21-01-2024 13u00 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G08 A - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
1- 1
|
Sporthal De Witte Molen |
1- 1 |
21-01-2024 11u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
De Klodde
1- 1
|
De Klodde |
1- 1 |
27-01-2024 11u00 |
Competitie |
BBC Wuitens Hamme G08 A - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Go! Sporthal in beweging
1- 1
|
Go! Sporthal in beweging |
1- 1 |
27-01-2024 16u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode G14 A - BBC Helios SanoRice Zottegem G14 A
Bekerwedstrijd
Pantershal
82- 64
|
Pantershal |
82- 64 |
27-01-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - e5 Sgolba Aalter HSE B
Competitie
Pantershal
65- 62
|
Pantershal |
65- 62 |
27-01-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - BBC Croonen Lommel HSE B
Competitie
Pantershal
71- 68
|
Pantershal |
71- 68 |
27-01-2024 14u00 |
Competitie |
Londerzeelse Dunkers G10 A - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Sporthal Verma Malderen
1- 1
|
Sporthal Verma Malderen |
1- 1 |
03-02-2024 20u30 |
Competitie |
Tigers Evergem HSE A - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Gemeentelijke Sporthal Evergem
88- 53
|
Gemeentelijke Sporthal Evergem |
88- 53 |
03-02-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - DBC Osiris Okapi Aalst G10 A
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
03-02-2024 14u00 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
75- 66
|
Sporthal De Witte Molen |
75- 66 |
03-02-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Londerzeelse Dunkers J16 A
Competitie
Pantershal
68- 76
|
Pantershal |
68- 76 |
03-02-2024 11u00 |
Competitie |
BBC Erembodegem G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Denderdal
39- 70
|
Denderdal |
39- 70 |
04-02-2024 12u30 |
Competitie |
Bavi Vilvoorde HSE B - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Stedelijke Sporthal Vilvoorde
69- 71
|
Stedelijke Sporthal Vilvoorde |
69- 71 |
04-02-2024 17u00 |
Competitie |
KBBC Sparta Laarne G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Gemeentelijke Sporthal Laarne
39- 73
|
Gemeentelijke Sporthal Laarne |
39- 73 |
10-02-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - BBC Olympia Denderleeuw J21 A
Competitie
Pantershal
68- 82
|
Pantershal |
68- 82 |
10-02-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Olicsa Antwerpen J16 C
Competitie
Pantershal
48- 80
|
Pantershal |
48- 80 |
10-02-2024 11u00 |
Competitie |
BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Sporthal Bevegemse Vijvers
82- 48
|
Sporthal Bevegemse Vijvers |
82- 48 |
10-02-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - BC Black Boys Erpe-Mere G12 A
Competitie
Pantershal
52- 32
|
Pantershal |
52- 32 |
11-02-2024 09u00 |
Competitie |
BC Opwijk G08 A - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Gemeentelijk Sporthal Opwijk
1- 1
|
Gemeentelijk Sporthal Opwijk |
1- 1 |
11-02-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Titans Basketball Bonheiden G14 A
Competitie
Pantershal
60- 78
|
Pantershal |
60- 78 |
15-02-2024 21u00 |
Bekerwedstrijd |
Panters Baasrode HSE A - e5 Sgolba Aalter HSE A
Bekerwedstrijd
Pantershal
69- 70
|
Pantershal |
69- 70 |
17-02-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - BBC Feniks Futuria Gent HSE B
Competitie
Pantershal
78- 64
|
Pantershal |
78- 64 |
17-02-2024 17u00 |
Bekerwedstrijd |
BBC Bazel G14 B - Panters Baasrode G14 A
Bekerwedstrijd
Sportcentrum De Dulpop
47- 74
|
Sportcentrum De Dulpop |
47- 74 |
17-02-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - BasKet Tongeren HSE B
Competitie
Pantershal
76- 60
|
Pantershal |
76- 60 |
18-02-2024 13u00 |
Competitie |
BBC Erembodegem J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Denderdal
70- 85
|
Denderdal |
70- 85 |
24-02-2024 13u00 |
Competitie |
Merchtem Eagles G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Tuinbouwschool
60- 70
|
Tuinbouwschool |
60- 70 |
24-02-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Duffel K.B.B.C. J16 B
Competitie
Pantershal
41- 62
|
Pantershal |
41- 62 |
24-02-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - BC Opwijk G12 B
Competitie
Pantershal
69- 37
|
Pantershal |
69- 37 |
24-02-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - Geranimo Bornem Basket G08 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
24-02-2024 10u00 |
Competitie |
Insurea Kontich Wolves J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Sporthal Sint Rita
65- 81
|
Sporthal Sint Rita |
65- 81 |
24-02-2024 20u30 |
Competitie |
KBBC Zolder vzw HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Olympia Heusden
54- 74
|
Olympia Heusden |
54- 74 |
24-02-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Phantoms Basket Boom J18 B
Competitie
Pantershal
63- 75
|
Pantershal |
63- 75 |
25-02-2024 09u00 |
Competitie |
BBC Erembodegem G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Denderdal
1- 1
|
Denderdal |
1- 1 |
02-03-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - BBC Haacht J16 A
Competitie
Pantershal
36- 61
|
Pantershal |
36- 61 |
02-03-2024 10u00 |
Competitie |
Insurea Kontich Wolves J16 C - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal Sint Rita
81- 23
|
Sporthal Sint Rita |
81- 23 |
02-03-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - LDP Donza G14 B
Competitie
Pantershal
98- 14
|
Pantershal |
98- 14 |
02-03-2024 15u00 |
Competitie |
Okapi Aalst G12 C - Panters Baasrode G12 A
Competitie
TechniGO! campus De Voorstad
24- 64
|
TechniGO! campus De Voorstad |
24- 64 |
02-03-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - KBBC Eksaarde HSE A
Competitie
Pantershal
63- 64
|
Pantershal |
63- 64 |
03-03-2024 13u00 |
Competitie |
Onderons Grembergen G08 B - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Sporthal Scheldedreef
1- 1
|
Sporthal Scheldedreef |
1- 1 |
03-03-2024 11u00 |
Competitie |
e5 Sgolba Aalter J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Sportpark Aalter
77- 49
|
Sportpark Aalter |
77- 49 |
09-03-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - BC Opwijk G08 A
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
09-03-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Guco Lier J16 D
Competitie
Pantershal
42- 66
|
Pantershal |
42- 66 |
09-03-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Basket Willebroek J18 A
Competitie
Pantershal
84- 68
|
Pantershal |
84- 68 |
09-03-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - Geranimo Bornem Basket G12 B
Competitie
Pantershal
53- 33
|
Pantershal |
53- 33 |
09-03-2024 12u00 |
Competitie |
Phantoms Basket Boom J16 B - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Braxhall
44- 47
|
Braxhall |
44- 47 |
09-03-2024 20u00 |
Competitie |
BBC Lions Gent HSE A - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Rozebroeken
51- 85
|
Rozebroeken |
51- 85 |
09-03-2024 21u00 |
Competitie |
BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Sporthal Bevegemse Vijvers
76- 55
|
Sporthal Bevegemse Vijvers |
76- 55 |
10-03-2024 15u00 |
Competitie |
Antwerp Giants G14 B - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Heylen Vastgoed Basketcampus
48- 82
|
Heylen Vastgoed Basketcampus |
48- 82 |
10-03-2024 11u30 |
Competitie |
BC Black Boys Erpe-Mere G10 B - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Sint Bavo
1- 1
|
Sint Bavo |
1- 1 |
16-03-2024 14u00 |
Competitie |
BBC Houtem Redwolves J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
De Fabriek
79- 64
|
De Fabriek |
79- 64 |
16-03-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - 2B|SAFE Tienen HSE A
Competitie
Pantershal
94- 71
|
Pantershal |
94- 71 |
16-03-2024 09u00 |
Competitie |
Titans Basketball Bonheiden J16 C - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal Berentrode
57- 33
|
Sporthal Berentrode |
57- 33 |
16-03-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - B.B.C. Zele G10 B
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
16-03-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Red Vic Wilrijk J16 A
Competitie
Pantershal
53- 63
|
Pantershal |
53- 63 |
16-03-2024 11u00 |
Competitie |
KBBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
De Veldmuis
2- 92
|
De Veldmuis |
2- 92 |
16-03-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G08 A
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
16-03-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - Elektrooghe Gembas Knesselare HSE B
Competitie
Pantershal
79- 75
|
Pantershal |
79- 75 |
16-03-2024 10u45 |
Competitie |
Willibies Antwerpen G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Buurtcentrum Cortina
80- 79
|
Buurtcentrum Cortina |
80- 79 |
16-03-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - GSG Aarschot J21 A
Competitie
Pantershal
60- 78
|
Pantershal |
60- 78 |
23-03-2024 20u30 |
Competitie |
BBC Wuitens Hamme HSE A - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Go! Sporthal in beweging
57- 77
|
Go! Sporthal in beweging |
57- 77 |
23-03-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - DBC Osiris Okapi Aalst G12 A
Competitie
Pantershal
51- 23
|
Pantershal |
51- 23 |
23-03-2024 15u00 |
Competitie |
BC Opwijk J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Gemeentelijk Sporthal Opwijk
67- 37
|
Gemeentelijk Sporthal Opwijk |
67- 37 |
23-03-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - BBC Erembodegem J21 A
Competitie
Pantershal
69- 53
|
Pantershal |
69- 53 |
23-03-2024 17u00 |
Competitie |
BC Asse-Ternat G10 D - Panters Baasrode G10 A
Competitie
Sportloods Waalborre
1- 1
|
Sportloods Waalborre |
1- 1 |
23-03-2024 16u00 |
Competitie |
Phantoms Basket Boom G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Braxhall
52- 48
|
Braxhall |
52- 48 |
23-03-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Basket Willebroek J16 B
Competitie
Pantershal
38-100
|
Pantershal |
38-100 |
24-03-2024 13u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - Londerzeelse Dunkers G08 A
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
24-03-2024 15u00 |
Competitie |
KBBC Miners Beringen HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Spectrum College Campus Beringen
94- 97
|
Spectrum College Campus Beringen |
94- 97 |
30-03-2024 15u00 |
Bekerwedstrijd |
CSS Outdoor Living Ninove G14 A - Panters Baasrode G14 A
Bekerwedstrijd
Sporthal Ninove
72- 68
|
Sporthal Ninove |
72- 68 |
30-03-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Koninklijke Herentalse BBC J21 A
Competitie
Pantershal
74- 65
|
Pantershal |
74- 65 |
30-03-2024 20u30 |
Competitie |
B.B.C. Zele HSE A - Panters Baasrode HSE B
Competitie
De Klodde
68- 87
|
De Klodde |
68- 87 |
05-04-2024 21u00 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - Stevoort BBC HSE B
Competitie
Pantershal
81- 65
|
Pantershal |
81- 65 |
13-04-2024 11u30 |
Competitie |
BC Black Boys Erpe-Mere G12 A - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Sint Bavo
53- 77
|
Sint Bavo |
53- 77 |
13-04-2024 15u00 |
Competitie |
Titans Basketball Bonheiden G14 A - Panters Baasrode G14 A
Competitie
Sporthal Berentrode
38- 47
|
Sporthal Berentrode |
38- 47 |
13-04-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - BBC Houtem Redwolves HSE A
Competitie
Pantershal
69- 59
|
Pantershal |
69- 59 |
13-04-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - Garage Wille Hansbeke HSE B
Competitie
Pantershal
89- 49
|
Pantershal |
89- 49 |
13-04-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A
Competitie
Pantershal
61- 70
|
Pantershal |
61- 70 |
13-04-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - BBC Wuitens Hamme G08 A
Competitie
Pantershal
1- 1
|
Pantershal |
1- 1 |
14-04-2024 15u00 |
Competitie |
BBC Olympia Denderleeuw J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Lecompte
68- 64
|
Lecompte |
68- 64 |
14-04-2024 11u00 |
Competitie |
Olicsa Antwerpen J16 C - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal St-Ludgardis
50- 56
|
Sporthal St-Ludgardis |
50- 56 |
20-04-2024 11u00 |
Competitie |
Koninklijke Herentalse BBC J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Atheneum De Vesten
93- 67
|
Atheneum De Vesten |
93- 67 |
20-04-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - BBC Erembodegem G12 B
Competitie
Pantershal
60- 35
|
Pantershal |
60- 35 |
20-04-2024 14u00 |
Competitie |
Londerzeelse Dunkers J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sporthal Verma Malderen
74- 69
|
Sporthal Verma Malderen |
74- 69 |
20-04-2024 18u15 |
Competitie |
BBC Houtem Redwolves HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
De Fabriek
48- 79
|
De Fabriek |
48- 79 |
20-04-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - KBBC Sparta Laarne G14 A
Competitie
Pantershal
64- 85
|
Pantershal |
64- 85 |
20-04-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A
Competitie
Pantershal
56- 80
|
Pantershal |
56- 80 |
20-04-2024 20u30 |
Competitie |
Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Sporthal De Witte Molen
62- 57
|
Sporthal De Witte Molen |
62- 57 |
21-04-2024 13u00 |
Competitie |
DBC Osiris Okapi Aalst G10 A - Panters Baasrode G10 A
Competitie
TechniGO! campus De Voorstad
1- 1
|
TechniGO! campus De Voorstad |
1- 1 |
27-04-2024 09u30 |
Competitie |
Geranimo Bornem Basket G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Sporthal Breeven
|
Sporthal Breeven |
|
27-04-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J21 A - Insurea Kontich Wolves J21 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-04-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BC Black Boys Erpe-Mere G10 B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-04-2024 13u00 |
Competitie |
Guco Lier J16 D - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal Stadspark
|
Sporthal Stadspark |
|
27-04-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - Hades Kiewit BBC HSE A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-04-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - KBBC Bavi Gent HSE B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-04-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - Phantoms Basket Boom J16 B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
27-04-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Antwerp Giants G14 B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
28-04-2024 15u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 A - BBC Schelle J16 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
28-04-2024 10u00 |
Competitie |
Basket Willebroek J18 A - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Stedelijke Sporthal Winketkaai
|
Stedelijke Sporthal Winketkaai |
|
28-04-2024 13u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - Londerzeelse Dunkers G10 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 10u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J18 A - e5 Sgolba Aalter J18 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 12u00 |
Competitie |
Panters Baasrode J16 B - Insurea Kontich Wolves J16 C
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 18u15 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE B - BBC Falco Gent HSE C
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G08 A - Onderons Grembergen G08 B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 20u30 |
Competitie |
Panters Baasrode HSE A - GSG Aarschot HSE B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
04-05-2024 14u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G12 A - Okapi Aalst G12 C
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
05-05-2024 13u00 |
Competitie |
GSG Aarschot J21 A - Panters Baasrode J21 A
Competitie
Stedelijke Sporthal Demervallei
|
Stedelijke Sporthal Demervallei |
|
05-05-2024 16u30 |
Competitie |
Panters Baasrode G10 A - BBC Erembodegem G10 B
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
05-05-2024 09u30 |
Competitie |
BBC Haacht J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sportcomplex Den Dijk Wespelaar
|
Sportcomplex Den Dijk Wespelaar |
|
05-05-2024 13u15 |
Competitie |
LDP Donza G14 B - Panters Baasrode G14 A
Competitie
OCP
|
OCP |
|
11-05-2024 13u00 |
Competitie |
Duffel K.B.B.C. J16 B - Panters Baasrode J16 B
Competitie
Sporthal Rooienberg
|
Sporthal Rooienberg |
|
11-05-2024 18u00 |
Competitie |
Amon Jeugd Gentson HSE B - Panters Baasrode HSE B
Competitie
Provinciale Sporthal Henleykaai
|
Provinciale Sporthal Henleykaai |
|
11-05-2024 16u00 |
Competitie |
Panters Baasrode G14 A - Merchtem Eagles G14 A
Competitie
Pantershal
|
Pantershal |
|
11-05-2024 09u30 |
Competitie |
Geranimo Bornem Basket G08 A - Panters Baasrode G08 A
Competitie
Sporthal Breeven
|
Sporthal Breeven |
|
11-05-2024 20u30 |
Competitie |
BC Black Boys Erpe-Mere HSE A - Panters Baasrode HSE A
Competitie
Sint Bavo
|
Sint Bavo |
|
12-05-2024 11u00 |
Competitie |
BC Opwijk G12 B - Panters Baasrode G12 A
Competitie
Gemeentelijk Sporthal Opwijk
|
Gemeentelijk Sporthal Opwijk |
|
12-05-2024 13u00 |
Competitie |
Phantoms Basket Boom J18 B - Panters Baasrode J18 A
Competitie
Braxhall
|
Braxhall |
|
12-05-2024 15u15 |
Competitie |
BBC Schelle J16 A - Panters Baasrode J16 A
Competitie
Sportschuur De Griene
|
Sportschuur De Griene |
|